Sluit aan bij onze online training speciaal voor gevorderde professionals in marketing, communicatie en compliance die al bekend zijn met de Reclamecode. In deze interactieve online training van 1 uur krijg je diepgaande uitleg over alle aanpassingen op het gebied van kindermarketing, inclusief uitleg over hoe om te gaan met influencers.
In deze sessie nemen we je stap voor stap mee door de belangrijkste wijzigingen en hun impact op jouw dagelijkse praktijk. Je krijgt inzicht in nieuwe verplichtingen, voorbeelden van correcte toepassing en praktische tips om risico’s te vermijden. Ook zal er voldoende ruimte zijn voor vragen.
Zo ben je volledig voorbereid om compliant én creatief te blijven in een veranderend advertentielandschap.
Praktische informatie
Datum: dinsdag 17 februariTijd: 10:00 - 11:00 uur
Locatie: Microsoft Teams,
Inschrijven: tot uiterlijk zaterdag 14 februari via onderstaande inschrijfknop
Voor wie
Deze training is bedoeld voor professionals die dagelijks werken met reclame en marketing in de voedingsmiddelenindustrie. Denk aan marketing- en communicatiemanagers, brand managers, compliance officers, en juridische adviseurs die verantwoordelijk zijn voor het naleven van de Reclamecode. Ook geschikt voor bureaus en consultants die campagnes ontwikkelen voor foodmerken en influencers.
Ben je nog niet zo bekend met de Reclamecode voor Voedingsmiddelen? Dan is de basistraining op 26 maart beter geschikt.
Over de trainer(s)
De training wordt in opdracht van FNLI begeleid door Fiona Vening van de Stichting Reclame Code en Christine Grit van FNLI.Programma
De training is zal ingaan op de belangrijkste aanpassingen Reclamecode met veel praktische voorbeelden. Gedurende de training is geen pauze, maar wel ruimte voor vragen.Kosten
FNLI-leden ontvangen een speciale korting. De vermelde prijzen zijn exclusief btw. Klik hier voor de algemene voorwaarden die van toepassing zijn op de trainingen en bijeenkomsten georganiseerd door FNLI. De kosten voor deelname zijn als volgt:Leden: € 50,-
Niet-leden: € 75,-